Szanowni Państwo 

 

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem w  branży placów zabaw, oferującą atrakcyjne i bezpieczne, spełniające wymagania odpowiednich norm, drewniane urządzenia zabawowe, które powstają we własnym zakładzie produkcyjnym.

Oferujemy bogaty asortyment urządzeń zabawowych. Naszymi klientami są gminy, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, a także firmy i osoby prywatne. Dotychczasowe liczne realizacje placów zabaw cieszą  się uznaniem klientów, czego potwierdzeniem są otrzymywane referencje.

 

Nasza oferta zawiera drewniane urządzenia zabawowe przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat: zestawy zabawowe, piaskownice, huśtawki, urządzenia gimnastyczne, bujaki, karuzele, urządzenia uzupełniające oraz linaria. Oferta uwzględnia te elementy, które na przestrzeni naszego kilkunastoletniego doświadczenia cieszyły się Państwa największym uznaniem. Stale poszerzamy asortyment oferowanych urządzeń zabawowych, co umożliwia tworzenie różnorodnych i atrakcyjnych placów zabaw. 

Starając się zadowolić Państwa oczekiwania, wprowadzamy coraz to nowsze rozwiązania, poprawiając estetykę i funkcjonalność urządzeń, które wykonane są zgodnie z polskimi i europejskimi normami /PN-EN1176, 1177/, co poparte jest odpowiednimi certyfikatami. Jesteśmy otwarci na Państwa wymagania i indywidualne sugestie. Zestawy zabawowe mogą być tworzone w bardzo wielu konfiguracjach w ramach systemu PARK ZABAW. Urządzenia na plac zabaw zaprojektowane w ramach systemu posiadają certyfikat bezpieczeństwa.

Fachowy montaż, serwis oraz trzyletnia gwarancja  zapewniają maksimum bezpieczeństwa. Oferujemy również naszą pomoc przy projektowaniu placów zabaw oraz  doborze odpowiednich  urządzeń.   

 

    Wykonujemy  również:

 

a/ montaż urządzeń zabawowych na kotwach

b/ montaż urządzeń zabawowych na garażach, patio itp.

c/ montaż ogrodzeń typu: sztachetowego, panelowego oraz z

siatki drucianej 

d/ bezpieczne nawierzchnie na place zabaw: naturalne i syntetyczne

e/ przeglądy okresowe naszych placów zabaw

f/ projekty zieleni i małej architektury

 

1. Materiały używane w produkcji drewnianych placów zabaw - różne możliwości dopasowane do Państwa potrzeb

Materiały używane w produkcji naszych wyrobów mają wysokie parametry wytrzymałości i odporności na działanie warunków atmosferycznych oraz certyfikaty i atesty, dopuszczające do ich używania przez dzieci. Podstawowym materiałem jest drewno toczone o rożnych średnicach.

 

 a/ wersja podstawowa - drewno bezrdzeniowe impregnowane ciśnieniowo 

 b/ wersja premium - drewno klejone warstwowo 

Na wszystkie produkty udzielamy 36 miesięcy gwarancji.

 

2.  Kolorystyka drewnianych urządzeń zabawowych - do uzgodnienia

Mahoń i sosna to dwie podstawowe opcje kolorystyczne naszych urządzeń zabawowych, ale realizujemy także inne nietypowe zlecenia.

 

Firma zapewnia bezpłatny  montaż (koszty transportu do uzgodnienia), a także korzystne warunki finansowe. Mamy nadzieję, iż po szczegółowym zapoznaniu się z naszą propozycją, spotkamy się z przychylnością z Państwa strony, co zaowocuje szeroką i korzystną współpracą.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i wspólnego tworzenia bezpiecznych i wspaniałych placów zabaw dla dzieci.

                                           

                                                          Zbigniew Mazur

                                              Małgorzata Kwapień 

 

 

 


Informacja dla architektów:
na życzenie wysyłamy rzuty 2D wybranych urządzeń zabawowychUczestniczymy w programie Rzetelna Firma potwierdzającym naszą solidność i rzetelność płatniczą.